Favorit Brno třetí mezi týmy v Českém poháru

Cyklisté Favoritu Brno na Stevens se po posledním závodě Českého poháru v Mladé Boleslavi vyhoupli na konečné třetí místo v soutěži týmů za dvě nejlepší domácí stáje Topforex a Elkov Kasper.

„Český pohár je celoroční soutěž a umístění v konečném pořadí svědčí o vyrovnanosti výkonů. Pro náš mladý tým je to velké povzbuzení a jsem rád, že jsme na pódium v celkovém hodnocení po několika letech znovu vystoupili,“ uvedl šéftrenér Favoritu František Trkal. Úspěchy posbíral Favorit i v další kategorii, konkrétně Nováček roku. Štěpán Telecký v ní skončil druhý, Štěpán Široký třetí. Nejlepším ze závodníků Favoritu byl v Boleslavi mezi elitou 12. Petr Hampl, Široký skončil 18. V konečném pořadí bral Hampl 18. místo a Vojtěch Kmínek byl v hodnocení U23 třináctý.

Cyklisté TJ Favorit Brno závodí na kolech Stevens Izoard Pro Disc v přilbách Catlike, s řetězy KMC a doplňky Nexelo od CYKLOŠVEC.