STEVENS BIKES (https://www.stevens-bikes.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 7

STEVENS CUSTOM program s novinkou SRAM RED24.05.2024

V rámci STEVENS CUSTOM PROGRAMU (možnost zakázkové stavby silničních kol na stránkách www.stevensbikes.de/custom z daných komponentů) přibyla do nabídky možnost volby zcela nové prémiové bezdrátové elektronické sady SRAM RED AXS.

pokračování článku

Všestranný a přesvědčivý - E-Inception AM 8.7.1 GTF v testu německého časopisu ElektroRad07.05.2024

Německý časopis ElektroRad v čísle 3-24 podrobil osm horských kol Full Assist E-All-Mountain podrobnému testu. Jedno z nich byl i STEVENS E-Inception AM 8.7.1 GTF.

pokračování článku

Test Stevens E-Maverick AM 9.4.322.03.2024

Ano, tohle kolo mě bavilo, chtěl bych takový kousek domů. Je ideální na prozkoumávání okolí, ježdění po práci. Tato kategorie elektrokol je mi velmi blízká a jasně chápu, že cílí na každého, kdo má nedostatek času, ale chce si užít jízdu na kole se zážitky co nejbližšími kolu běžnému. Pomocí motoru a díky jen nejnutnějšímu "objemu" baterie se párkrát vyveze na kopec a sjede z něj, než ho dožene čas a další povinnosti dne, at už jde o práci nebo rodinu. Trochu mě znepokojila cena, ale při pohledu na osazení a konkurenci zjistíte, že je vše v pořádku, že Stevens vybočuje "pozitivně". Spíše patří mezi ty levnější, ba přímo vyzývavě dostupné. A to vše v lehkém provedení, do kterého byste ani na druhý pohled neřekli, že jde o elektrokolo.

pokračování článku

Test Stevens Camino Pro07.03.2024

Jestli jsem za poslední dobu byl u nějakého kola do testu nedočkavější než jindy, byl to právě karbonový gravel od Stevensu. Mělo to dva hlavní důvody. Přestože je Stevens tak trochu synonymem pro cyklokros a jeho kola tu zaznamenala četná slavná vítězství, s gravelem trochu zaspal, jakkoliv je to podobná disciplína. A pak to byl první kontakt s tehdejší žhavou novinkou Camino před nějakými dvěma roky přímo v sídle firmy v Hamburku. Krátké projetí po parkovišti navnadilo, jenže pak přišlo dlouhé čekání. To právě nyní končí.

pokračování článku

IZOARD - "RACE TIP" v testu německého časopisu RennRad29.02.2024

Německý časopis RennRad ve svém čísle 3-24 otestoval deset silničních kol z pohledu poměru cena/výkon. Jedno z porovnávaných kol byl i STEVENS Izoard.

Model Izoard přesvědčil zejména svou nízkou hmotností, sportovním designem a harmonickou konstrukcí.

Shrnuje to redakce časopisu RennRad Magazin: "Izoard je jedním z nejsportovnějších a nejzřetelněji závodně orientovaných modelů v testovacím poli - a jedním z nejlehčích."

pokračování článku

Test Cykloservisu - Stevens odhlehčeně12.02.2024

Jestli u některých typů kol může méně znamenat více, pak je to asi nejmladší kategorie Light eMTB. Trochu méně výkonu motoru, menší kapacita baterie, a tudíž celkově výrazně nižší hmotnost pohonu a následně kola jako takového. E-bike vážící sedmnáct kilogramů a přitom s dostatečným točivým momentem i dojezdem? Ano, přesně takový je testovaný topmodel E-Maverick AM 9.4.3 od hamburské značky Stevens. 

pokračování článku

Test Stevens Izoard Pro09.11.2023

Špičkový závodní silniční stroj hamburské značky Stevens už nám v redakci Cykloservisu prošel rukama ve svých předchozích variantách. Vždy šlo o kombinaci vynikající tuhosti, současně vysoké míry komfortu a především závodní geny s dokonale přesným ovládáním. Současná verze na tom není jinak, navíc jde o nejdražší variantu Pro, takže se výkon a ostrý projev jednoznačně předpokládá.

pokračování článku

STEVENS 2024 E-MAVERICK - nová dimenze elektrokola20.10.2023

Hravý. Lehký. Tichý.

Podstata jízdy na horském kole. Nasedněte. Utečte před stresem. Splyňte s přírodou. Objevujte nové věci. Na svých domácích stezkách. Mimo vyšlapané cesty. A vždy se spolehněte na přirozenou, nefalšovanou elektrickou podporu. Na kilometry navíc. O nějaký ten výškový metr navíc. Objevte nový STEVENS E-Maverick právě teď!

pokračování článku

Vítězství Aspinu na Tour29.08.2023

V čísle 9-23 časopisu Tour, evropské jedničky mezi silničními magazíny, bylo otestováno osm současných hliníkových silničních kol. Jedním z nich je STEVENS Aspin, který zvítězil díky harmonickému celkovému balení.

Testující vyzdvihovali zejména nízkou hmotnost hliníkového rámu. V kombinaci s lehkými ráfkovými brzdami a rychlými koly je výsledkem extrémně lehký závodní stroj. Výsledkem je velmi dynamické kolo.

pokračování článku

Test kola Stevens Applebee02.08.2023

Od hamburské značky Stevens už jsme otestovali karbonový hardtail, nedávno pak hliníkový závoďák Colorado a teď přišel na řadu Applebee, jeden z nejpopulárnějších modelů střední třídy. Stevens hliník umí a dokazuje, že jak pro rekreační, tak sportovní vyžití má tenhle materiál stále co říct.

pokračování článku

OŠIDNÁ MOŽNOST VOLBY03.08.2023

Řada E-Inception je rozdělena na kategorie E-Enduro a E-All mountain v poměru čtyři ku šesti. Ze šestice hned čtyři stroje žene kupředu Bosch, zbylé dva Shimano. Druhá skupina E-Enduro to má spravedlivější, dva kousky nesou motorizaci Shimano a dva mají středové motory Bosch...

pokračování článku

IZOARD PRO DISC27.07.2023

Naše univerzální silniční kolo Izoard Pro Disc jsme vybavili přepracovaným bezdrátovým řazením Force AXS představeným letos na jaře. Inovovaná 2x12 rychlostní sada nabízí rychlé a spolehlivé řazení. Navíc přesvědčí nevšedním designem. Specifikaci s čistou sadou doplňují účinné, perfektně dávkovatelné kotoučové brzdy SRAM Force AXS HRD s rozhraním Flatmount, kvalitní kola DT Swiss a ergonomický kokpit. V nabídce STEVENSu doplňuje model Izoard Pro Disc se specifikací SRAM Force AXS model Izoard Pro Disc Di2 s novou řadou Shimano 105 Di2.

pokračování článku

Dobře vyvážený balíček - San Remo v recenzi německého magazínu ROADBIKE09.06.2023

V čísle 6/23 německého časopisu Roadbike bylo otestováno sedm cenově dostupných silničních kol. STEVENS San Remo přesvědčil testující svým poměrem ceny a výkonu, sportovním charakterem a výhodami, které může nabídnout pouze specializovaná značka.

pokračování článku

Test kola Stevens E-Inception ED 8.7.115.05.2023

Karbonový krasavec. Stevens etabloval především v cyklokrosu, ale jeho nabídka zahrnuje i povedené hardtaily, silničky či gravely - a ještě vcelku nedávno i fully, nicméně ty jako objekt vývoje ustoupily právě e-bikům …

pokračování článku

Test kola Izoard Pro Disc DI215.05.2023

Spolu s tvarováním rámu, viditelně směřovaným k zajištění maximální tuhost pro záběr, si zde můžeme užívat společnost velmi ambiciózního zapleteného setu z produkce DT Swiss obutého do dalšího typicky německého produktu, plášťů Continental…

pokračování článku
1 2 3 4 ... 7

//NEVER STOP
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies