STEVENS BIKES (https://www.stevens-bikes.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 6

Dobře vyvážený balíček - San Remo v recenzi německého magazínu ROADBIKE09.06.2023

V čísle 6/23 německého časopisu Roadbike bylo otestováno sedm cenově dostupných silničních kol. STEVENS San Remo přesvědčil testující svým poměrem ceny a výkonu, sportovním charakterem a výhodami, které může nabídnout pouze specializovaná značka.

pokračování článku

Test kola Stevens E-Inception ED 8.7.115.05.2023

Karbonový krasavec. Stevens etabloval především v cyklokrosu, ale jeho nabídka zahrnuje i povedené hardtaily, silničky či gravely - a ještě vcelku nedávno i fully, nicméně ty jako objekt vývoje ustoupily právě e-bikům …

pokračování článku

Test kola Izoard Pro Disc DI215.05.2023

Spolu s tvarováním rámu, viditelně směřovaným k zajištění maximální tuhost pro záběr, si zde můžeme užívat společnost velmi ambiciózního zapleteného setu z produkce DT Swiss obutého do dalšího typicky německého produktu, plášťů Continental…

pokračování článku

Cykloservis představil Stevens E-Inception20.04.2023

Výrobci elektrokol většinou spoléhají u svých dražších modelů na pohony jedné značky a třeba u dostupnějších modelů volí motory jiného výrobce. Německý Stevens ale u celoodpružených mullet e-biků E-Inception nabízí u variant AM a ED pohony Shimano a Bosch. Jistě, obě elektrokola mají odlišnou geometrii i zdvih, ale hodnoty zdvihu se liší v podstatě jen o dvacet milimetrů, navíc karbonový rámový základ vypadá na první pohled shodně. Tak čemu dát přednost? Sáhnout po vyšším zdvihu s poslední verzí pohonu Bosch Performance CX, nebo zvolit Shimano EP8 s trochu víc realistickým projevem závislým víc na výkonu jezdce?

pokračování článku

Stevens, kvalita z Hamburku13.04.2023

Fanoušci cyklokrosu zcela jistě znají německou značku Stevens, která sídlí v Hamburku a svoji příslušnost k městu hrdě vyznačuje i logem na horní trubce. Jenže Stevens za víc jak třicet let své historie není jen o cyklokrosových a silničních kolech, nýbrž svojí nabídkou pokrývá v podstatě většinu současných kategorií jízdních kol. Jaké je to s touto značkou na domácím trhu, jsme se zeptali zástupců výhradního dovozce, písecké společnosti CykloŠvec.

pokračování článku

Test kola Stevens Prestige03.04.2023

Časopis Cykloturistika 2/2023 otestoval kolo Stevens Prestige. Stevens je kolařská firma z Hamburku a dlouho o ní bylo slyšet právě díky cyklokrosovým speciálům. Jako jedni z prvních osazovali svá cyklokrosová kola diskovými brzdami ještě v dobách, kdy ne každý byl přesvědčen, že to bude správná cesta. Když nastala éra štěrkoletů s bikepackovými vlastnostmi, byla ve Stevensu volba jasná.  

VIDEO z testu naleznete níže ↓

pokračování článku

IZOARD PRO DISC31.03.2023

Naše univerzální silniční kolo Izoard Pro Disc jsme vybavili přepracovaným bezdrátovým řazením Force AXS představeným letos na jaře. Inovovaná 2x12 rychlostní sada nabízí rychlé a spolehlivé řazení. Navíc přesvědčí nevšedním designem. Specifikaci s čistou sadou doplňují účinné, perfektně dávkovatelné kotoučové brzdy SRAM Force AXS HRD s rozhraním Flatmount, kvalitní kola DT Swiss a ergonomický kokpit. V nabídce STEVENSu doplňuje model Izoard Pro Disc se specifikací SRAM Force AXS model Izoard Pro Disc Di2 s novou řadou Shimano 105 Di2.

pokračování článku

Představení Stevens 7X13.02.2023

Tradiční německá značka z přístavního města Hamburg se může pochlubit nejen špičkovými cyklokrosovými speciály, díky nimž vešla ve známost, ale také širokým portfoliem sportovně 
a turisticky zaměřených kol určených na denní dojíždění do práce, cestování a cykloturistiku či sportovní a fitness použití. Pojďme se podrobněji podívat na druhý nejvyšší model z řady X-cross.

pokračování článku

Test Stevens Colorado 401 29"19.12.2022

Časopis Velo 9/2022 otestoval Stevens Colorado 401 29" - Ve jménu trailu... 

pokračování článku

Test Vapor 2x1112.10.2022

Časopis Velo 7/2022 otestoval Stevens Vapor 2x11
Vapor nás hodně bavil. Tohle kolo má jiskru...

pokračování článku

Raketa z Hamburku, Stevens Sonora GX AXS09.08.2022

Německý Stevens proslavila především cyklokrosová kola, ověnčená vítěznými vavříny pod jezdci nejzvučnějších jmen.

pokračování článku

Představení Stevens 2022 - X Cross22.06.2022

Hamburská značka ve své široké nabídce nezapomíná ani na ucelenou řadu sportovně laděných crossových kol. 

pokračování článku

Test - Stevens Prestige15.06.2022

Výčet cyklokrosových, silničních a gravel modelů hamburské značky Stevens by byl hodně dlouhý, nejspíš stejně jako výčet slavných jmen medailistů z cyklokrosových kolbišť. 

pokračování článku

Stevens E-Inception AM 9.7.2 GTF vítězem testu prestižního německého časopisu EMTB03.03.2022

Stevens E-Inception AM 9.7.2 GTF se stal vítězem testu E-all mountain biků v prvním letošním čísle prestižního německého časopisu EMTB. V konkurenci dalších devíti strojů zaujala redaktory a testery časopisu zejména skvěle vyvážená charakteristika kola nadstandardní specifikace v dané kategorii.

pokračování článku

Nejvyšší hodnocení z hlediska bezpečnosti jízdy – E-Courier PT501.03.2022

V druhém letošním čísle magazínu MY BIKE proběhl test 6ti elektrokol střední třídy a STEVENS E-COURIER PT5 skončil na prvním místě. Testery zaujala zejména tuhá a pevná konstukce rámu zaručující bezpečnou jízdu a hladce fungující převody.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 6

//NEVER STOP
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies