STEVENS BIKES (https://www.stevens-bikes.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 7

IZOARD - "RACE TIP" v testu německého časopisu RennRad29.02.2024

Německý časopis RennRad ve svém čísle 3-24 otestoval deset silničních kol z pohledu poměru cena/výkon. Jedno z porovnávaných kol byl i STEVENS Izoard.

Model Izoard přesvědčil zejména svou nízkou hmotností, sportovním designem a harmonickou konstrukcí.

Shrnuje to redakce časopisu RennRad Magazin: "Izoard je jedním z nejsportovnějších a nejzřetelněji závodně orientovaných modelů v testovacím poli - a jedním z nejlehčích."

pokračování článku

Test Cykloservisu - Stevens odhlehčeně12.02.2024

Jestli u některých typů kol může méně znamenat více, pak je to asi nejmladší kategorie Light eMTB. Trochu méně výkonu motoru, menší kapacita baterie, a tudíž celkově výrazně nižší hmotnost pohonu a následně kola jako takového. E-bike vážící sedmnáct kilogramů a přitom s dostatečným točivým momentem i dojezdem? Ano, přesně takový je testovaný topmodel E-Maverick AM 9.4.3 od hamburské značky Stevens. 

pokračování článku

Test Stevens Izoard Pro09.11.2023

Špičkový závodní silniční stroj hamburské značky Stevens už nám v redakci Cykloservisu prošel rukama ve svých předchozích variantách. Vždy šlo o kombinaci vynikající tuhosti, současně vysoké míry komfortu a především závodní geny s dokonale přesným ovládáním. Současná verze na tom není jinak, navíc jde o nejdražší variantu Pro, takže se výkon a ostrý projev jednoznačně předpokládá.

pokračování článku

STEVENS 2024 E-MAVERICK - nová dimenze elektrokola20.10.2023

Hravý. Lehký. Tichý.

Podstata jízdy na horském kole. Nasedněte. Utečte před stresem. Splyňte s přírodou. Objevujte nové věci. Na svých domácích stezkách. Mimo vyšlapané cesty. A vždy se spolehněte na přirozenou, nefalšovanou elektrickou podporu. Na kilometry navíc. O nějaký ten výškový metr navíc. Objevte nový STEVENS E-Maverick právě teď!

pokračování článku

Vítězství Aspinu na Tour29.08.2023

V čísle 9-23 časopisu Tour, evropské jedničky mezi silničními magazíny, bylo otestováno osm současných hliníkových silničních kol. Jedním z nich je STEVENS Aspin, který zvítězil díky harmonickému celkovému balení.

Testující vyzdvihovali zejména nízkou hmotnost hliníkového rámu. V kombinaci s lehkými ráfkovými brzdami a rychlými koly je výsledkem extrémně lehký závodní stroj. Výsledkem je velmi dynamické kolo.

pokračování článku

Test kola Stevens Applebee02.08.2023

Od hamburské značky Stevens už jsme otestovali karbonový hardtail, nedávno pak hliníkový závoďák Colorado a teď přišel na řadu Applebee, jeden z nejpopulárnějších modelů střední třídy. Stevens hliník umí a dokazuje, že jak pro rekreační, tak sportovní vyžití má tenhle materiál stále co říct.

pokračování článku

OŠIDNÁ MOŽNOST VOLBY03.08.2023

Řada E-Inception je rozdělena na kategorie E-Enduro a E-All mountain v poměru čtyři ku šesti. Ze šestice hned čtyři stroje žene kupředu Bosch, zbylé dva Shimano. Druhá skupina E-Enduro to má spravedlivější, dva kousky nesou motorizaci Shimano a dva mají středové motory Bosch...

pokračování článku

IZOARD PRO DISC27.07.2023

Naše univerzální silniční kolo Izoard Pro Disc jsme vybavili přepracovaným bezdrátovým řazením Force AXS představeným letos na jaře. Inovovaná 2x12 rychlostní sada nabízí rychlé a spolehlivé řazení. Navíc přesvědčí nevšedním designem. Specifikaci s čistou sadou doplňují účinné, perfektně dávkovatelné kotoučové brzdy SRAM Force AXS HRD s rozhraním Flatmount, kvalitní kola DT Swiss a ergonomický kokpit. V nabídce STEVENSu doplňuje model Izoard Pro Disc se specifikací SRAM Force AXS model Izoard Pro Disc Di2 s novou řadou Shimano 105 Di2.

pokračování článku

Dobře vyvážený balíček - San Remo v recenzi německého magazínu ROADBIKE09.06.2023

V čísle 6/23 německého časopisu Roadbike bylo otestováno sedm cenově dostupných silničních kol. STEVENS San Remo přesvědčil testující svým poměrem ceny a výkonu, sportovním charakterem a výhodami, které může nabídnout pouze specializovaná značka.

pokračování článku

Test kola Stevens E-Inception ED 8.7.115.05.2023

Karbonový krasavec. Stevens etabloval především v cyklokrosu, ale jeho nabídka zahrnuje i povedené hardtaily, silničky či gravely - a ještě vcelku nedávno i fully, nicméně ty jako objekt vývoje ustoupily právě e-bikům …

pokračování článku

Test kola Izoard Pro Disc DI215.05.2023

Spolu s tvarováním rámu, viditelně směřovaným k zajištění maximální tuhost pro záběr, si zde můžeme užívat společnost velmi ambiciózního zapleteného setu z produkce DT Swiss obutého do dalšího typicky německého produktu, plášťů Continental…

pokračování článku

Cykloservis představil Stevens E-Inception20.04.2023

Výrobci elektrokol většinou spoléhají u svých dražších modelů na pohony jedné značky a třeba u dostupnějších modelů volí motory jiného výrobce. Německý Stevens ale u celoodpružených mullet e-biků E-Inception nabízí u variant AM a ED pohony Shimano a Bosch. Jistě, obě elektrokola mají odlišnou geometrii i zdvih, ale hodnoty zdvihu se liší v podstatě jen o dvacet milimetrů, navíc karbonový rámový základ vypadá na první pohled shodně. Tak čemu dát přednost? Sáhnout po vyšším zdvihu s poslední verzí pohonu Bosch Performance CX, nebo zvolit Shimano EP8 s trochu víc realistickým projevem závislým víc na výkonu jezdce?

pokračování článku

Stevens, kvalita z Hamburku13.04.2023

Fanoušci cyklokrosu zcela jistě znají německou značku Stevens, která sídlí v Hamburku a svoji příslušnost k městu hrdě vyznačuje i logem na horní trubce. Jenže Stevens za víc jak třicet let své historie není jen o cyklokrosových a silničních kolech, nýbrž svojí nabídkou pokrývá v podstatě většinu současných kategorií jízdních kol. Jaké je to s touto značkou na domácím trhu, jsme se zeptali zástupců výhradního dovozce, písecké společnosti CykloŠvec.

pokračování článku

Test kola Stevens Prestige03.04.2023

Časopis Cykloturistika 2/2023 otestoval kolo Stevens Prestige. Stevens je kolařská firma z Hamburku a dlouho o ní bylo slyšet právě díky cyklokrosovým speciálům. Jako jedni z prvních osazovali svá cyklokrosová kola diskovými brzdami ještě v dobách, kdy ne každý byl přesvědčen, že to bude správná cesta. Když nastala éra štěrkoletů s bikepackovými vlastnostmi, byla ve Stevensu volba jasná.  

VIDEO z testu naleznete níže ↓

pokračování článku

Představení Stevens 7X13.02.2023

Tradiční německá značka z přístavního města Hamburg se může pochlubit nejen špičkovými cyklokrosovými speciály, díky nimž vešla ve známost, ale také širokým portfoliem sportovně 
a turisticky zaměřených kol určených na denní dojíždění do práce, cestování a cykloturistiku či sportovní a fitness použití. Pojďme se podrobněji podívat na druhý nejvyšší model z řady X-cross.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 7

//NEVER STOP
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies