STEVENS BIKES (https://www.stevens-bikes.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5

Stevens E-Getaway 2021 – Unikátní gravel s motorem10.03.2021

V posledních letech v cyklistice roste zájem o gravel kola, tato  kategorie k sobě stáhla mnoho bikerů, kteří chtějí zažít něco nového a nejen je.  Stejně tak elektřina, tisíckrát zatracovaná a přes to válcuje všechny kategorie kol, proč tedy nespojit tyhle dvě věci do jedné.

pokračování článku

STEVENS 2021 silniční kola pro každého18.11.2020

Německý Stevens uspokojí širokou nabídkou velikostí rámů takřka pro každého, a to nejen v kategorii horských a silničních kol. Pojďme se podívat na druhé zmiňované, protože správný posed na silničním kole je základem spokojené jízdy a podaného výkonu.

pokračování článku

STEVENS E-Inception – Zcela nová řada e-mountainbiků 202118.09.2020

 

Pro sezonu 2021 připravili inženýři STEVENSu zcela novou generaci celoodpružených horských elektrokol na hrubých pláštích – od high-end Endura po plně vybavený trailový univerzál. Technickými přednostmi jsou inovativní karbonové rámy u topmodelů, zcela nový superlehký pohon Shimano EP8 a mnoho funkčních detailů.

pokračování článku

Novinky STEVENS 2021 GRAVEL&ROAD18.09.2020

Sezona 2021 začíná u STEVENSU již na podzim. Pojďme se podívat na aktuální modely z kategorií silničních, cyklokrosových a gravel kol podrobněji.

pokračování článku

Stevens Sonora ES 2020 – důkladná modernizace17.06.2020

Karbonový hardtail Sonora je pro německou značku sídlící v Hamburku velmi důležitým modelem. Není divu – jde o vrchol nabídky a proto je na něj upřena většina pozornosti. Dosluhující karbonový monokok navíc zaznamenal velké ohlasy na svoji prvotřídní pevnost, takže laťka byla nastavena vysoko. Jak si s kompletně novým rámem pro rok 2020 inženýři z přístavního města poradili? Jdeme hledat odpovědi ke Stevens Sonora ES.

pokračování článku

Stevens Monarch Trail – Velký návrat v pěkně ostré podobě15.06.2020

Stevens Monarch býval skoro až tradičním modelem v nabídce německého výrobce a už v roce 2012 přinesl největší dostupný průměr kol, tedy v době, kdy část hardtailů věřila stále „šestadvacítkám“. Po několikaleté pauze se Monarch vrací se stejným průměrem kol, ale s naprosto odlišnou geometrií. Je snad až trochu legrační postavit obě kola vedle sebe a vidět, kam se doba posunula. Prospělo to dříve velmi oblíbenému modelu?

pokračování článku

Stevens Super Prestige 2020 – Dodržená tradice24.05.2020

Cyklokrosová legenda Stevens Super Prestige odvezla ve svém sedle na stupně vítězů již pěknou řádku zvučných jmen, včetně těch největších superstars. Sanne Cant, Mathieu van der Poel či Wout Van Aert se stali mistry světa právě na cyklokrosovém top modelu od populárního výrobce z Hamburku. Čas ale běží dál a konkurence nespí. Takže, v jaké formě přijíždí Super Prestige 2020?

pokračování článku

Test Cykloservisu Stevens Sonora 29" 202019.02.2020

Cykloservis otestoval nový model 2020 Stevens Sonora 29". Již předchozí generace prestižního karbonového hardtailu Sonora byla maximálně výkonným cross-countryovým chrtem a v testech jsme proto nešetřili slovy chvály.

pokračování článku

Test Cykloservisu Stevens Vapor 202024.05.2020

Popularita gravelů, tedy všeumělů pro různorodé využití, oprášila zájem o klasické cyklokrosové modely. Gravely a „krosky“ se navzájem úzce prolínají a vlastně se dnes dá jen těžce určit, které kolo je hodně pohodlnou silničkou, co už je gravel a kde začíná teritorium cyklokrosových speciálů.

pokračování článku

Favorit Brno 2020 - týmové kolo Stevens Izoard Pro a představení silničního týmu mužů26.03.2020

Tým Favorit Brno vyrazil do Chorvatska na soustředění, odkud si přivezl zásobu fotek pro představení jejich vozového parku v podobě kol Stevens Izoard Pro a silničního týmu mužů pro sezónu 2020.

pokračování článku

Silniční kola STEVENS 2020 - vyberte si dle vlastních představ28.02.2020

Hamburský Stevens je známý širokou nabídkou velikostí rámů takřka pro každého, zejména v kategorii horských a silničních kol. Na ty druhé zmiňované se teď podíváme, protože správný posed se počítá především na silnici. Nabídka je skutečně široká.

pokračování článku

Stevens Custom Bikes18.02.2020

Hamburský výrobce špičkových kol a elektrokol kromě široké nabídky katalogových modelů nabízí v rámci tzv. STEVENS CUSTOM programu možnost individuální stavby zakázkových silničních kol. V nabídce jsou tři carbonové modely (Comet, Ventoux a Xenon), vždy v diskové a nediskové verzi, jeden alu model (Aspin) a jeden časovkářský speciál (Volt). 

pokračování článku

Test Stevens Jura Carbon ES10.02.2020

Model Jura je již řadu let typickým příkladem stroje pro maratonské nasazení a nejluxusnější zástupce celé této série nás ani chvilku nenechá na pochybách, s kým máme tu čest. Ovšem ryze závodní segment je pouze jedním z působišť německého fullu, nečekaně sebevědomě totiž dokáže pracovat rovněž v roli lehkého trailbiku

pokračování článku

Favorit Brno představuje dres pro sezónu 2020 s logy Stevens30.01.2020

Silniční tým mužů Favoritu Brno představuje nový dres pro rok 2020. Nechybí opět logo CYKLOŠVEC a Stevens, protože závodníci Favoritu budou závodit na kolech Stevens Izoard Pro 2020. Výrobcem dresu je nový partner Favoritu, česká firma JER53Y. Její název se objevuje na dresu i kraťasech.

pokračování článku

Turistika s noblesou – Trekové elektrokolo Stevens E-Molveno 202002.01.2020

Německá značka Stevens, působící na trhu již od devadesátých let, krom bicyklů sportovních, či závodních vždy uměla nabídnout i stejně dobrá kola krosová, turistická, městská atd. Stevens má zavedený styl, kterého se drží již léta.

pokračování článku
1 2 3 4 5

//NEVER STOP
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze