STEVENS BIKES (https://www.stevens-bikes.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5

Raketa z Hamburku, Stevens Sonora GX AXS09.08.2022

Německý Stevens proslavila především cyklokrosová kola, ověnčená vítěznými vavříny pod jezdci nejzvučnějších jmen.

pokračování článku

Představení Stevens 2022 - X Cross22.06.2022

Hamburská značka ve své široké nabídce nezapomíná ani na ucelenou řadu sportovně laděných crossových kol. 

pokračování článku

Test - Stevens Prestige15.06.2022

Výčet cyklokrosových, silničních a gravel modelů hamburské značky Stevens by byl hodně dlouhý, nejspíš stejně jako výčet slavných jmen medailistů z cyklokrosových kolbišť. 

pokračování článku

Stevens E-Inception AM 9.7.2 GTF vítězem testu prestižního německého časopisu EMTB03.03.2022

Stevens E-Inception AM 9.7.2 GTF se stal vítězem testu E-all mountain biků v prvním letošním čísle prestižního německého časopisu EMTB. V konkurenci dalších devíti strojů zaujala redaktory a testery časopisu zejména skvěle vyvážená charakteristika kola nadstandardní specifikace v dané kategorii.

pokračování článku

Nejvyšší hodnocení z hlediska bezpečnosti jízdy – E-Courier PT501.03.2022

V druhém letošním čísle magazínu MY BIKE proběhl test 6ti elektrokol střední třídy a STEVENS E-COURIER PT5 skončil na prvním místě. Testery zaujala zejména tuhá a pevná konstukce rámu zaručující bezpečnou jízdu a hladce fungující převody.

pokračování článku

Silniční kola STEVENS 2022 - zúročení 30ti let zkušeností15.12.2021

Rok 2021 se v německém Hamburgu nesl ve znamení oslav 30ti let existence firmy STEVENS. Oslavy ale rozhodně neznamenaly usnutí na vavřínech, dalo by se říci, že naopak, vývojový inženýři rozhodně nezaháleli a tak v nabídce silničních kol nezůstal kamen na kameni.

pokračování článku

Stevens Sonora 2021 – Karbonový hardtail ve třech modifikacích04.11.2021

U klasických „analogů" se vrchol nabídky Stevens přesunul na karbonové hardtaily, ty nadále zůstávají ve výrobě v podobě biků Sonora. Jsou u Stevensu již legendou a doufejme, že v nabídce ještě dlouho vydrží, potažmo, když mají od roku 2020 zcela nové rámy.

pokračování článku

Favorit Brno třetí mezi týmy v Českém poháru27.10.2021

Cyklisté Favoritu Brno na Stevens se po posledním závodě Českého poháru v Mladé Boleslavi vyhoupli na konečné třetí místo v soutěži týmů za dvě nejlepší domácí stáje Topforex a Elkov Kasper.

pokračování článku

Stevens E-Getaway 2021 – Unikátní gravel s motorem11.08.2021

V posledních letech v cyklistice roste zájem o gravel kola, tato  kategorie k sobě stáhla mnoho bikerů, kteří chtějí zažít něco nového a nejen je.  Stejně tak elektřina, tisíckrát zatracovaná a přes to válcuje všechny kategorie kol, proč tedy nespojit tyhle dvě věci do jedné.

pokračování článku

STEVENS 2021 silniční kola pro každého18.11.2020

Německý Stevens uspokojí širokou nabídkou velikostí rámů takřka pro každého, a to nejen v kategorii horských a silničních kol. Pojďme se podívat na druhé zmiňované, protože správný posed na silničním kole je základem spokojené jízdy a podaného výkonu.

pokračování článku

STEVENS E-Inception – Zcela nová řada e-mountainbiků 202118.09.2020

 

Pro sezonu 2021 připravili inženýři STEVENSu zcela novou generaci celoodpružených horských elektrokol na hrubých pláštích – od high-end Endura po plně vybavený trailový univerzál. Technickými přednostmi jsou inovativní karbonové rámy u topmodelů, zcela nový superlehký pohon Shimano EP8 a mnoho funkčních detailů.

pokračování článku

Novinky STEVENS 2021 GRAVEL&ROAD18.09.2020

Sezona 2021 začíná u STEVENSU již na podzim. Pojďme se podívat na aktuální modely z kategorií silničních, cyklokrosových a gravel kol podrobněji.

pokračování článku

Stevens Sonora ES 2020 – důkladná modernizace17.06.2020

Karbonový hardtail Sonora je pro německou značku sídlící v Hamburku velmi důležitým modelem. Není divu – jde o vrchol nabídky a proto je na něj upřena většina pozornosti. Dosluhující karbonový monokok navíc zaznamenal velké ohlasy na svoji prvotřídní pevnost, takže laťka byla nastavena vysoko. Jak si s kompletně novým rámem pro rok 2020 inženýři z přístavního města poradili? Jdeme hledat odpovědi ke Stevens Sonora ES.

pokračování článku

Stevens Monarch Trail – Velký návrat v pěkně ostré podobě15.06.2020

Stevens Monarch býval skoro až tradičním modelem v nabídce německého výrobce a už v roce 2012 přinesl největší dostupný průměr kol, tedy v době, kdy část hardtailů věřila stále „šestadvacítkám“. Po několikaleté pauze se Monarch vrací se stejným průměrem kol, ale s naprosto odlišnou geometrií. Je snad až trochu legrační postavit obě kola vedle sebe a vidět, kam se doba posunula. Prospělo to dříve velmi oblíbenému modelu?

pokračování článku

Stevens Super Prestige 2020 – Dodržená tradice24.05.2020

Cyklokrosová legenda Stevens Super Prestige odvezla ve svém sedle na stupně vítězů již pěknou řádku zvučných jmen, včetně těch největších superstars. Sanne Cant, Mathieu van der Poel či Wout Van Aert se stali mistry světa právě na cyklokrosovém top modelu od populárního výrobce z Hamburku. Čas ale běží dál a konkurence nespí. Takže, v jaké formě přijíždí Super Prestige 2020?

pokračování článku
1 2 3 4 5

//NEVER STOP
mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze nastavení cookies